Instrukcje video krok po kroku + gotowe scenariusze zajęć z programowania

w przedszkolu i klasach I-III.

cena: 147,00 zł

Kurs Online + E-book + pomoce dydaktyczne

"Programowanie Przyjazne Dziecku"

Poziom JUNIOR/JUNIOR+ to:

Wraz z kursem otrzymasz komplet pomocy dydaktycznych w formacie pdf do samodzielnego wydruku.

ImageImageImageImageImage

Kurs "Programowanie Przyjazne Dziecku" to kompleksowy przewodnik, który krok po kroku pokazuje jak wprowadzać najmłodsze dzieci do świata programowania. Do przeprowadzenia zajęć nie potrzebujesz komputerów ani tabletów, ponieważ podczas kursu korzystać będziemy z kreatywnych metodach, które rozwijają logiczne myślenie i umiejętności programistyczne u najmłodszych, bez użycia urządzeń elektronicznych.

E-book zawiera praktyczne instrukcje i ćwiczenia, które nauczyciele, rodzice czy opiekunowie mogą łatwo wprowadzić podczas zabawy z dziećmi. W trakcie kursu uczestnicy będą zgłębiać podstawowe koncepcje programowania poprzez specjalnie przygotowane gry i zabawy. Każdy krok jest opisany w sposób prosty i zrozumiały, dzięki czemu nawet osoby bez doświadczenia w programowaniu mogą z łatwością poprowadzić zajęcia.

Kurs zachęca do rozwijania umiejętności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej poprzez interaktywne ćwiczenia. Dzięki niemu dzieci nie tylko rozwijają umiejętności programistyczne, ale także uczą się współpracy, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.Ten kurs to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci do świata technologii poprzez aktywną i rozwijającą zabawę, która nie wymaga korzystania z urządzeń elektronicznych.

Image